Juta Grass – Sztuczna trawa

Juta Grass to wiodący czeski producent materiałów podkładowych oraz włókien do produkcji dywanów i sztucznych traw na terenie całej Europy. Swój sukces zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu oraz pracy nad produktami, aby były spełniały wymagania naszych klientów i przez długi czas cieszyły użytkowników. Prężnie rozwijamy się na rynku Europejskim już od 1990 r. Na swoim koncie posiadamy miliony metrów kwadratowych powierzchni wykonanych w sztucznej trawie. Dużą uwagę przykładamy do zadowolenia naszych klientów, wysokiej jakości obsługi i oferowanych produktów. Juta Grass jest licencjonowanym producentem sztucznych traw piłkarskich certyfikowanych FIFA.

Juta Grass producent sztuczna trawa

Warto wspomnieć, że niewielu producentów decyduje się na samodzielną produkcję wszystkich komponentów do wytworzenia sztucznych traw. Koncepcja ta zapewnia doskonałą jakość, konkurencyjną cenę (dobry stosunek „CENA-JAKOŚĆ”) i długi okres gwarancyjny.

Sztuczne trawy naszej produkcji, ze względu na swoją różnorodność, znajdują zastosowanie:

  • na boiskach piłkarskich klubowych (certyfikat FIFA**) oraz boiskach treningowych (certyfikat FIFA*)
  • na innych obiektach sportowych – korty tenisowe (certyfikat ITF i TENIS NP 90-110), boiska do hokeja ziemnego, rugby
  • jako element dekoracyjny tarasu na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń
  • na tarasach i balkonach
Sztuczna trawa jest dostępna w naszym magazynie w Warszawie. Poniżej linki do produktów, które mamy na stanie. Pozostałe rodzaje sztucznej trawy, mogą być dla Państwa dostępne w naszym magazynie w Warszawie, w terminie 2 dni od daty potwierdzenia ich dostępności w fabryce. Termin, miejsce i koszt dostawy sztucznej trawy do klienta uzgadniamy indywidualnie do każdego zamówienia.
kontakt sztuczna trawa juta grass