Sztuczna trawa Juta Grass – Realizacje

Sztuczna trawa dekoracyjna to rodzaj sztucznej trawy najlepiej imitującej trawę naturalną. W swojej strukturze ma włókna imitujące starą zeschniętą trawę, włókna ciemno zielone i jasno zielone włókna młodej trawy. Trawa jest odporna na warunki atmosferyczne.


Sztuczna trawa rekreacyjna to rodzaj sztucznej trawy idealnie sprawdzającej się zamiast trawy naturalnej. Sprawdza się jako trawnik, a dodatkowo nie wymaga specjalnej pielęgnacji [nawożenia i nawadniania]. Posiada system drenażowy umożliwiający przepuszczanie wody przez membranę i wsiąkanie w grunt.

Sztuczna trawa sportowa to rodzaj sztucznej trawy o różnym multisportowym przeznaczeniu. Występuje wiele rodzajów trawy zależności jakie boisko lub teren sportowy będzie wykonywany. Trawy posiadają odpowiednie dla swojego przeznaczenia certyfikaty.

Sztuczna trawa piłkarska to rodzaj sztucznej trawy dedykowanej na boiska sportowe. W zależności od rodzaju, trawy posiadają certyfikaty FIFA 1* lub FIFA 2**, nadawane profesjonalnym boiskom piłkarskim.

Galeria jest na bieżąco uaktualniana o kolejne nasze realizacje.